יש לי ידידה מאוד קרובה, למדנו ביחד ואנחנו עד היום בקשר. הקשר שלנו הוא מאוד קרוב, אפילו אפשר להגיד אינטימי. אין לשנינו בני זוג, אז אין מישהו שיקנא בקשר שלנו למרות שאנחנו מדברים על סקס הרבה. לפעמים אנחנו שולחים אחד לשני תמונות אינטימיות ואפילו עושים סקס וירטואלי, למרות שאף פעם שלעשינו סקס במציאות.

יום אחד היינו עייפים אחרי טיול בעיר ונפלנו על הספסל מתחת לבית שלה. היא התלוננה על הכאבים ברגליים העייפות שלה. שמתי את הרגליים על ברכיים שלי והתחלתי לעסות אותם. ראיתי היא מאוד נהנית מזה. היא שאלה אם אני רוצה לעלות אליה, כי זה לא היה המקום הכי נוח לזה. נכנסנו לדירה שלה והיא הזמינה אותי לחדר שינה שלה. הייתה שם מיטה ענקית, היא קפצה עליה ואני הצטרפתי אליה.

היא הציעה לי להמשיך את העיסוי של הרגליים, אבל הרגשתי שזה הולך להפוך מאוד מהר לעיסוי ארוטי. המשכתי מאותו מקום ודי מהר עליתי יותר למלה עם הרגליים שלה. כאשר עליתי לברכיים שלה הבנתי שהחצאית שלה מפריעה לי, פתחתי אותה הורדתי אותה מהירכיים הסקסיים שלה. בגלל שלא ראיתי שום התנגדות ממנה גם התחתונים שלה ירדו ממנה. התחלתי ללטף את הכוס שלה עם הידיים ודי מהר כבר הייתי עם הפנים בין הרגליים שלה. ליקקתי, מצצתי, נשכתי, עשיתי הכל כדי לתת לה הנאה מקסימלית. הנשימה שלה נשברה, היא התחילה לגנוח ולהזיז את הגוף שלה כלפי. עצרתי לשניה, הושטתי את הידיים שלי למלה, מתחת לחולצה שלה, תפסתי את השדיים שלה ולחצתי על הפטמות, הגניחות שלה רק הגבירו. הורדתי את החולצה שלי והתחלתי לנשק את השדיים האליה.

אז היא דחפה אותי ממנה, פתחה את הרוכסן של הג'ינס ולקחה את הזין, שכבר היה קשה כמו אבן, לתוך היד. היא משכה אותי חזרה למיטה והשכיבה אותי על הגב ובעצמה התיישבה על הזין שלי והתחילה לרכב עלי. תפסתי אתה חזק על התחת שלה וכיוונתי את המהירות של התנועות שלה. הגניחות שלה הפכו לצרחה אחד גדולה וגמרה. בלי להוציא את הזין שלי סובבתי אותה על הגב והמשכתי לזיין. אחרי מספר דקות הרגשתי גל של חום עובר דרך הגוף שליה – מיליתי אותה בזרע שלי.

אחרי זה התחבקנו ונרדמנו, המפגש האינטימי הזה שינה את היחסים שלנו לטובה. עכשיו אנחנו ביחד בזוגיות חזקה. ואין לילה אחד שאנחנו לא היינו חוזרים על מה שקרה באותו הערב הראשון.

Related Posts

ליווי

סיפור שלי

כאשר זה קרה הייתי בת 18, הייתי בזוגיות עם בחור בן 24. יצאתי איתו כבר חצי שנה וכמובן שעשינו סקס כבר. הוא היה מדהים במיטה ואהבתי אותו מאוד. יום אחד אלכס, ככה קראו לו, אמר Read more…

ליווי

מכונת סקס

היא אוהבת סקס, אבל מאיזושהי סיבה אין לה בן זוג כרגע. למרות שהיא בלונדינית היא בחורה מאוד חכמה. לא הייתה לה בעיה ליצור מכונת סקס שתספק את הצרכים שלה בסקס. זה מוזר שבחורה כזאת סקסית Read more…

ליווי

טיפול משלים

מה יכול להיות יותר מפנק מעיסוי ארוטי? זאת שאלה ממש קשה, אבל סוף סוף יש לנו תשובה לזה. ראו את הטיפול הזה. כוסית חמה, אמבטיית קצב, נרות ריחניים, שמן ועיסוי מפנק שנגמר בצורה הטובה ביותר. Read more…