אני פשוט אוהבת להראות את עצמי לאנשים אחרים, פעם ראשונה בגדתי בבעלי שנתיים אחרי החתונה. לא תכננתי את זה, כי אהבתי את בעלי. כמובן שלא הייתי בתולה כאשר התחתנו והיו לי הרבה גברים לפניו.

היינו אז באיה נאפה, מצאנו סוג של בית פרטי. אלה היו יחידות דיור על שטח פרטי, סוג של בקתות עם מטבח קיץ משוטף לכל הבקתות. זה לא היה מקום מי יודעה מה מפואר, אבל זה ממש לא הפריעה לנו. גם היינו חוזרים לשם לזמן קצר. לישון, להתקלח, להחליף בגדים ולעשות סקס. סקס היה לנו בשפע, היינו עושים את זה מספר פעמים ביום. היה חם ולא היה מיזוג בחדר, אז החלונות תמיד היו פתוחים. תמיד בזמן סקס ראיתי את בעל המקום עם קצה העיניים מסתכל עלינו. זה היה מגרה ומצחיק באותו הזמו.

בעל המקום היה בחור מקסים, בן 50, נמוך ושמנמן. בחור מקומי, מאוד כריזמתי, הוא היה קירח, אבל עם שיער בכל מקום אחר. הוא תמיד היה לבוש רק בכפכפים ומכנסיים קצרים. הוא היה מפנק אותי לעיתים קרובות עם יין ביתי או היה עושה על האש והוא תמיד היה נותן לי מחמאות בכמות מטורפת. כמובן שהוא היה עושה את זה גם לנשים אחרות שהיו גרות שם, מה שאשתו ממש לא העריכה.

באותו היום חזרנו עם בעלי מהחוף, שטפתי את בגדי הים שלי ותליתי אותם להתייבש. בעלי הלך למטבח בחוץ לשתות בירה, אני בחלוק קצר החלטתי לסדר קצת את היחידה שלנו. לקחתי סמרטוט רטוב והתחלתי לנגב את הרצפה. הדלת פתוחה, אני מנקה ואז אני רואה רגליים שעירות עוברות ליד הדלת ואז חוזרות ועוצרות. בהתחלה לא הבנתי ואז הבנתי, כמעט קיבלתי התקף לב מבושה. אני עומדת בחלוק קצר, מקופלת עם כל התחת בחוץ. בהתחלה רציתי להתעצבן, נעמדתי, סידרתי את החלוק והסתובבתי. אז ראיתי אותו עומד שם ומחייך מראה לי את האגודל – כל הכבוד כאילו. חייכתי לו בחזרה והמשכתי לעשות את מה שעשיתי. אז הבנתי שזה מחרמן, החלטתי לשחק איתו קצת. הכפלתי יותר עמוק ופתחתי את הרגליים יותר רחב. לא היה לי מה לפחד, בעלי היה ליד, הייתי בטוחה שהוא לא אקח סיכון.

בסוף ירדתי מתחת למיטה לנקות שלם, עמדתי על ארבע, ניקיתי עם הסמרטוט, הרגשתי איך הפטמות שלי מגרדות על החלוץ. החלוק עצמו כבר ממש למלה, רק התחת בחוץ וכל החורים שלי מול העיניים שלו. סיימתי ויצאתי ממתחת למיטה, זהו ההופעה נגמרה.

זאת הייתה טעות, הוא החליט להפסיק את להיות רק צופה ולעבור לתפקיד יותר פעיל. ראיתי בקצה העיניים שהוא נכנס לחדר ואז הרגשתי דחיפה אל הגב. נפלתי על המיטה ואחרי רגע הרגשתי זין ענק נכנס לחור שלי. אז הוא התחיל לזיין אותי, חזק בקצב מטורף, שומים רק את הצליל של הבטן שלו מתנגש עם התחת שלי. הלב שלי דופק כמו משוגע ורק מחשבה אחד בראש "רק שבעלי לא יחזור" ואז גם המחשבה הזאת ברחה מהראש עם הגעה של אורגזמה. גם הבחור לא החזיק יותר מדי זמן, הוריד את הזרע שלו לתוכי. עמד כמה רגעי, הוציא את הזין, הלביש את המכנס שלו ויצא מהחדר.

עמדתי ככה עוד כמה דקות בניסיון לחזור לעצמי. אז קפצתי מה מיטה, סידרתי את החלוק ורצתי למקלחת, בדרך פגשתי את בעלי על הדרך. זרקתי לי "אני תכף חוזרת" הייתי הרבה זמן במקלחת בניסיון להוציא את כל הזרע וכמובן להבין איך אני מרגישה עם זה. הרגשתי השמה מול בעלי, אבל לא הצטערתי על מה שקרה. כמובן שכל סיפור הזה שמרתי בסוד והיא הייתה התחלה למפגשים אינטימיים רבים אחרים.

Related Posts

ליווי

מסיבה עם נערות ליווי

דירה דיסקרטית מפוארת, שני גברים בחופשה, נערות ליווי יוקרתיות זה נשמע כמו מסיבה ממש כפית. אורגיה ענקית עם בנות כוסיות זה תמיד כיף והפעם יש לנו אפשרות לראות עד כמה זה כיף. להתקין מצלמות נסתרות Read more…

ליווי

סיפור סקס

זה היה יום רגיל, בקושי כמתי ב-7.30 כי רציתי להגיע סוף סוף לשיעור הראשון. מצאתי כוחות להגיע עד למקלחת, ארוחת בוקר ואוטובוס עד לאוניברסיטה. כמעט נרדמתי באוטובוס, הגעתי לתחנה שלי וראיתי אנשים מהרצאה שלי, התקרבתי Read more…

ליווי סקס

זוג צעיר

איזה כיף שהיום כל אחד יכול לצלם את המפגש האינטימי שלהם ואינטרנט מהיר נותן להם אפשרות לעלות את זה להנאה של אנשים אחרים. ככה יש לנו אפשרות להנות מזוגות מקסימות כאלה שאוהבות לצלם את הסקס Read more…