זה היה יום רגיל, בקושי כמתי ב-7.30 כי רציתי להגיע סוף סוף לשיעור הראשון. מצאתי כוחות להגיע עד למקלחת, ארוחת בוקר ואוטובוס עד לאוניברסיטה. כמעט נרדמתי באוטובוס, הגעתי לתחנה שלי וראיתי אנשים מהרצאה שלי, התקרבתי אליהם. עמדנו שם עוד מספר דקות על סיגריה ואז הלכנו להרצאה. היא הייתה ממש משעממת ולמרות כל הניסיונות שלי שלי להתעניין פשוט נרדמתי. כאשר פתחתי את העיניים שלי הבנתי שאני ממש לא מכיר אף אחד וזה בכלל הרצאה אחרת לגמרי. הסתובבתי לצד וראיתי בחורה ממש כוסית עם שיער שחור היא הייתה לבושה בחולצה מכופתרת עם מחשוף שהיה מדגיש את השדיים היפים שלה. יותר למטה הייתה חצאית לבנה, גרביונים ונעליים אלגנטיות. כל זה היה מדגיש את הרגליים המדהימות שלה. רק להסתכל עליה גרם לי לתנועות בתוך המכנסיים. אז שאלתי אותה:

"מה השעה?"

"כמעט 13" – היא ענתה עם חיוך

אני אוהב לישון, אבל לא כך! התנצלתי ויצאתי. ביציאה מהאוניברסיטה הוצאתי סיגריה ונזכרתי בבחורה הזאת שראיתי, איזה גוף פצצה היה לה. סיימתי לעשן בדיוק כאשר ההרצאה נגמרה, נכנסתי ומצאתי את הבחורה הזאת. אספתי את כל האומץ שלי והתקרבתי אליה.

"עוד פעם שלום" – אמרתי לה

"היי" -היא ענתה לי

"זה היה קצת מבאס להתעורר בהרצאה אחרת לגמרי היום" – אמרתי לה בחיוך

"אני יכולה לתאר לעצמי, בחיים לא הייתי מרשה לעצמי" – היא ענתי, גם עם חיוך

"את הולכת הביתה?"

"כן, יש לי הרבה מה לעשות עד מחר"

"רוצה עזרה?"

"זה היה יכול להיות מאוד נחמד"

שנינו הלכנו לכיוון הבית שלה, דיברנו על שטויות, אבל לא פספסתי אף הזדמנות לבדוק את הטוסיק שלה ואת השדיים שלה. איך הייתי מוחץ אותם בידיים שלי! כאשר הגענו למקום ראיתי דירה מאוד איכותית. אחרי כמה שעות של עבודה קשה סיימנו את מה שהיה צריך וזה ממש לא היה כיף.

"רוצה לצאת?" – היא שאלה אותי. כמובן שלא הייתי נגד. – "אז אני נכנסת למקלחת שניה ויוצאים"

היא לקחה כמה דברים ויצא לכיוון המקלחת. לא יכולתי לא לשים לב על חוטיני שחור שהיא החזיקה ביד.זה גרם לי להחליט להכיר אותה יותר מקרוב. יצאתי למטבח עישנתי סיגריה והתקרבתי לדלת של חדר אמבטיה. שמעתי את הצלילים של המים וישר תמונות של המים זורמים על הגוף שלה עלו בראש שלי. איך היא מורחת סבון על הגוף שלה. דפקתי בדלת וביקשתי להיכנס. כמה רגעים אחרי זה הדלת נפתחה. נכנסתי וראיתי אותה ערומה מולי. שדיים גדולים ועומדים עם פטמות קשות, כוס מגולח לגמרי ומבט לוהט שלה. מה שראיתי כמעט גרם לזין שלי לקרוע את המכנס. אני לא זוכר אם פעם התפשטתי יותר מהר מזה. התחלנו להתנשק מתחת למים זורמים זה היה מדהים. ישר נתתי לידיים שלי חופש כי רציתי את כולה וישר. הזין שלי עמד כל כך חזק שהרגשתי כאילו הוא יתפוצץ עכשיו וכאשר היא ירדה על הברכיים ולקחה אותי לתוך הפה הרגשתי שאני הולך להתפוצץ! היא הייתה מעבירה עם הלשון לכל האורך ושיחקה עם היד, זה כמעט גרם לי להשתגע. מלמעלה ראיתי את זין שלי שנכנס לפה שלה.

הרגשתי שאני יכול להסתכל על זה כל החיים. אבל זה לא היה יכול לקראת כי התחלתי לגמור ושפכתי את השפיך שלי על השדיים ועל הפנים שלה. אז היא הספה את כל זרע עם אצבעות ואז ליקקה אותו. זה היה כל כך מחרמן שזה הרים את הזין שלי לעמוד בשניה. הרמתי אותה, סיבבתי אל קיר והכנסתי את הזין שלי לתוך החור שלה. זיינתו אותה בכל הכוח, מחצתי את השדיים שלה ולא ריחמתי עליה לשניה. זה נמשך בערך רבע שעה. אז הוצאתי את הזין וגמרתי על הטוסיק שלה.

"

Related Posts

ליווי

מכונת סקס

היא אוהבת סקס, אבל מאיזושהי סיבה אין לה בן זוג כרגע. למרות שהיא בלונדינית היא בחורה מאוד חכמה. לא הייתה לה בעיה ליצור מכונת סקס שתספק את הצרכים שלה בסקס. זה מוזר שבחורה כזאת סקסית Read more…

ליווי

טיפול משלים

מה יכול להיות יותר מפנק מעיסוי ארוטי? זאת שאלה ממש קשה, אבל סוף סוף יש לנו תשובה לזה. ראו את הטיפול הזה. כוסית חמה, אמבטיית קצב, נרות ריחניים, שמן ועיסוי מפנק שנגמר בצורה הטובה ביותר. Read more…

Uncategorized

מפגש אינטימי

אני מגיעה לדירה הדיסקרטית שלך, חיכיתה לי. ברגע שהדלת נסגרת, אתה מצמיד אותי אל הקיר ומתחיל לנשק. אז אתה יורד למטה, מוריד את הגי'נס שלי. אז אתה קם ואני מוריד את החולצה שלך. אני מנסה Read more…