אני פשוט אוהבת להראות את עצמי לאנשים אחרים, פעם ראשונה בגדתי בבעלי שנתיים אחרי החתונה. לא תכננתי את זה, כי אהבתי את בעלי. כמובן שלא הייתי בתולה כאשר התחתנו והיו לי הרבה גברים לפניו.

היינו אז באיה נאפה, מצאנו סוג של בית פרטי. אלה היו יחידות דיור על שטח פרטי, סוג של בקתות עם מטבח קיץ משוטף לכל הבקתות. זה לא היה מקום מי יודעה מה מפואר, אבל זה ממש לא הפריעה לנו. גם היינו חוזרים לשם לזמן קצר. לישון, להתקלח, להחליף בגדים ולעשות סקס. סקס היה לנו בשפע, היינו עושים את זה מספר פעמים ביום. היה חם ולא היה מיזוג בחדר, אז החלונות תמיד היו פתוחים. תמיד בזמן סקס ראיתי את בעל המקום עם קצה העיניים מסתכל עלינו. זה היה מגרה ומצחיק באותו הזמו.

בעל המקום היה בחור מקסים, בן 50, נמוך ושמנמן. בחור מקומי, מאוד כריזמתי, הוא היה קירח, אבל עם שיער בכל מקום אחר. הוא תמיד היה לבוש רק בכפכפים ומכנסיים קצרים. הוא היה מפנק אותי לעיתים קרובות עם יין ביתי או היה עושה על האש והוא תמיד היה נותן לי מחמאות בכמות מטורפת. כמובן שהוא היה עושה את זה גם לנשים אחרות שהיו גרות שם, מה שאשתו ממש לא העריכה.

באותו היום חזרנו עם בעלי מהחוף, שטפתי את בגדי הים שלי ותליתי אותם להתייבש. בעלי הלך למטבח בחוץ לשתות בירה, אני בחלוק קצר החלטתי לסדר קצת את היחידה שלנו. לקחתי סמרטוט רטוב והתחלתי לנגב את הרצפה. הדלת פתוחה, אני מנקה ואז אני רואה רגליים שעירות עוברות ליד הדלת ואז חוזרות ועוצרות. בהתחלה לא הבנתי ואז הבנתי, כמעט קיבלתי התקף לב מבושה. אני עומדת בחלוק קצר, מקופלת עם כל התחת בחוץ. בהתחלה רציתי להתעצבן, נעמדתי, סידרתי את החלוק והסתובבתי. אז ראיתי אותו עומד שם ומחייך מראה לי את האגודל – כל הכבוד כאילו. חייכתי לו בחזרה והמשכתי לעשות את מה שעשיתי. אז הבנתי שזה מחרמן, החלטתי לשחק איתו קצת. הכפלתי יותר עמוק ופתחתי את הרגליים יותר רחב. לא היה לי מה לפחד, בעלי היה ליד, הייתי בטוחה שהוא לא אקח סיכון.

בסוף ירדתי מתחת למיטה לנקות שלם, עמדתי על ארבע, ניקיתי עם הסמרטוט, הרגשתי איך הפטמות שלי מגרדות על החלוץ. החלוק עצמו כבר ממש למלה, רק התחת בחוץ וכל החורים שלי מול העיניים שלו. סיימתי ויצאתי ממתחת למיטה, זהו ההופעה נגמרה.

זאת הייתה טעות, הוא החליט להפסיק את להיות רק צופה ולעבור לתפקיד יותר פעיל. ראיתי בקצה העיניים שהוא נכנס לחדר ואז הרגשתי דחיפה אל הגב. נפלתי על המיטה ואחרי רגע הרגשתי זין ענק נכנס לחור שלי. אז הוא התחיל לזיין אותי, חזק בקצב מטורף, שומים רק את הצליל של הבטן שלו מתנגש עם התחת שלי. הלב שלי דופק כמו משוגע ורק מחשבה אחד בראש "רק שבעלי לא יחזור" ואז גם המחשבה הזאת ברחה מהראש עם הגעה של אורגזמה. גם הבחור לא החזיק יותר מדי זמן, הוריד את הזרע שלו לתוכי. עמד כמה רגעי, הוציא את הזין, הלביש את המכנס שלו ויצא מהחדר.

עמדתי ככה עוד כמה דקות בניסיון לחזור לעצמי. אז קפצתי מה מיטה, סידרתי את החלוק ורצתי למקלחת, בדרך פגשתי את בעלי על הדרך. זרקתי לי "אני תכף חוזרת" הייתי הרבה זמן במקלחת בניסיון להוציא את כל הזרע וכמובן להבין איך אני מרגישה עם זה. הרגשתי השמה מול בעלי, אבל לא הצטערתי על מה שקרה. כמובן שכל סיפור הזה שמרתי בסוד והיא הייתה התחלה למפגשים אינטימיים רבים אחרים.

Related Posts

ליווי סקס

בשידור חיי

היום לשחק משחקי מחשב בשידור חי זה אפשרות טובה לפרנס את עצמך. רק שתמיד יש סיכוי לחשוף את החיים הפרטיים שלכם. כמו הבחורה הזאת ששכחה לסגור את השידור לפני המפגש האינטימי שלה. כמובן שבסופו של Read more…

ליווי

סיפור שלי

כאשר זה קרה הייתי בת 18, הייתי בזוגיות עם בחור בן 24. יצאתי איתו כבר חצי שנה וכמובן שעשינו סקס כבר. הוא היה מדהים במיטה ואהבתי אותו מאוד. יום אחד אלכס, ככה קראו לו, אמר Read more…

ליווי

מכונת סקס

היא אוהבת סקס, אבל מאיזושהי סיבה אין לה בן זוג כרגע. למרות שהיא בלונדינית היא בחורה מאוד חכמה. לא הייתה לה בעיה ליצור מכונת סקס שתספק את הצרכים שלה בסקס. זה מוזר שבחורה כזאת סקסית Read more…