זה היה יום ההולדת שלי ובעלי לקוח אותי לטייל בחו"ל. נסענו למקום שקט באירופה, עיר יפה על חוף אגם ענק. אני לא אספר איך בדיוק חיפשנו את הדירה ואיך בדיוק התמקמנו. על הבוקר החלטנו לצאת לשכות ברדם, מצאנו מקום ממש נידח, היה אפשר לראות שאנשים למגיעים עד לשם ולכן היה אפשר לשכות בעירום. היה ממש חם באותו הים, אני הייתי לבושה בבגד ים ובעל רק במכנס קצר. כאשר הגענו למקום ישר הורדנו את כל הבגדים והלכנו לשכות ואחרי זה נשכבנו להשתזף.

בעלי פתח בקבוק יין והתחלנו את המשחקים האינטימיים שלנו. הוא שופך את היין על הגוף שלי ואז ליקק אותו מהשדיים, בטן ואפילו כוס. אז הוא היה שופך אותו על הזין שלו ואני הייתי מלקק אותו. לא מיהרנו לשום מקום, לכן המשחקים שלנו היו מאוד רגועים. לקראת צהרים שמענו כולות של אנשים. לא הספקנו להתלבש לפני שראינו קבוצה של אנשים. גבר עם גיטרה ושתי נשים. הם כנאה הלכו למקום שכבר תפסנו. ברגע שהם ראו אותנו ערומים הם ישר הלכו למקום אחר. לא יותר מידי רחוק, כמה עשרות מטרים מאיתנו. בעלה רצה להתלבש.

– מה אתה פוחד שמישהו יראה את הזין שלך? – עניתי לו. פתאום הבנתי שאני רוצה לעשות משהו משוגע. התחרמני מזה אנשים מסתכלים עלינו בזמן שאנחנו ערומים.

– רוצה אני אחביא אותו ככה שאף אחד לא יראה?

בעלי הסתכל לכיוונם ואז עלי. ראיתי שהוא חרמן כמוני, אז התקפלתי מולו ולקחתי את הזין שכמעט עמד לתוך הפה. תוך שניה הוא נעמד לכל האורך שלו. התחלתי למצוץ לו כמו משוגעת, עם צלילי מציצה חזקים ביותר. השכנים שלנו שמעו את זה ודקה אחרי זה שמעתי אותם לוחשים אחת לשני.

-תראו מה הם עושים! – אמרה אחת הנשים עם כל מלא בעצבים

המשכתי למצוץ לו ובכוונה נעמדתי על ארבעה כדי שהם יכלו לראות את התחת שלי טוב טוב. הם המשיכו ללחוש אחת לשני, רוב הסיכוים הם חשבו שאנחנו לא רואים אותם. שמתי לב שבעלי זורק מבטים לכיוונם. הוא היה כל כך חרמן שהיה לי קשה לבלוע את הזין שלי. השכנים שלנו שתקו ופשוט לא הורידו את המבטים שלהם ממני. כאשר הבנתי שבעל הולך לגמור, הוצאתי את הזין מהפה וגרמתי לו להשפריץ זרע על הפנים שלי עם כמה תנועות של היד.

-בטוח זונה או משהו! – שמעתי כל של אותה אישה. הרמתי את העיניים אל בעלי וראיתי שגם הוא שמע את זה. בחיים לא ראיתי אותו מתרגש כל כך בזמן סקס. אספתי את הזרע עם אצבע וליקקתי הכל.

-תכניס לי – ביקשתי מבעלי והסתובבתי אליו עם התחת.

הוא עדיין היה קשה ומהר מאוד הצמיד את זין אל הכוס שלי

– לא לשם! על תעשה את עצמך כאילו אתה לא יודע לאן אני רוצה!

הוא הצמיד את זין שלו לפי הטבעת שלי והתחיל להכניס אותו באיטיות. השכנים שלנו היו יכולים לראות טוב מאוד לאן הוא מכניס את הזין. כרגיל זה היה כואב בהתחלה ואז גל של הנאה עבר דרך כל הגוף שלי. נתתי לבעלי חופש לעשות מה שבה לו וכבר אחרי דקה הוא זיין אותי חזק ובלי רחמים. הוא היה מחדיר את הזין לכל האורך ואז היה מוציא כמעט עד הסוף. זה היה כל כך חם שדי מהר הרגשתי שהזרע שלו ממלא את החור שלי.

Related Posts

ליווי במרכז

כל דבר הוא דילדו

כאשר את נימפומנית וכל מה שיש בראש שלך זה מחשבות על סקס ומפגשים אינטימים , אבל אין לך גבר שיכול לספק את הצרכים שלכם, את חייבת למצוא פיתרון עצמאי. במקרים כאלה כל דבר הוא צעצוע Read more…

ליווי סקס

בשידור חיי

היום לשחק משחקי מחשב בשידור חי זה אפשרות טובה לפרנס את עצמך. רק שתמיד יש סיכוי לחשוף את החיים הפרטיים שלכם. כמו הבחורה הזאת ששכחה לסגור את השידור לפני המפגש האינטימי שלה. כמובן שבסופו של Read more…

ליווי

סיפור שלי

כאשר זה קרה הייתי בת 18, הייתי בזוגיות עם בחור בן 24. יצאתי איתו כבר חצי שנה וכמובן שעשינו סקס כבר. הוא היה מדהים במיטה ואהבתי אותו מאוד. יום אחד אלכס, ככה קראו לו, אמר Read more…