כאשר זה קרה הייתי בת 18, הייתי בזוגיות עם בחור בן 24. יצאתי איתו כבר חצי שנה וכמובן שעשינו סקס כבר. הוא היה מדהים במיטה ואהבתי אותו מאוד. יום אחד אלכס, ככה קראו לו, אמר שהזמינו אותנו למסיבה. הוא ביקש ממני ללבוש גרביונים ולבני נשים סקסיים. זה היה מוזר, אבל עשיתי בדיוק את מה שהוא ביקש. 
כאשר הגענו דירה דיסקרטית, כל מי שהיה שם זה אבי, חבר של אלכס. ישבנו קצת, שתינו הרבה ואז אלכס הזמין אותי לריקוד. בזמן הריקוד התחלנו להתנשק והוא התחיל להוריד את הידיים שלו למטה. הייתי שיכורה מאוד וזה התחיל להדליק אותה חזק. נצמדתי אליו עם כל הגוף והרגשתי עם הבטן דרך המכנסיים איך הזין שלו עומד. סיימנו את הריקוד והתיישבנו חזרה. מצאתי את עצמי בין שני הגברים. אלכס התחיל לנשק את הצוואר שלי ואז הוא את היד שלי והצמיד אותה בין הרגליים של אבי. הופתעתי מאוד חזק, אבל לא הספקתי להוציא את היד משם כי אבי תפס אותה עם היד שלו. 
אלכס בינתיים פתח את הרגליים שלי עם חיוך והכניס את היד לתחתונים שלי. ניסיתי להתנגד בהתחלה, אבל המחשבה להרגיש זין של דבר אחר השתלטה עליי. הרגשתי אותו דרך המכנסיים. הם התחילו להפשיט אותי ואני פתחתי את המכנסיים של אבי והוצאתי את הזין שלו. אלכס ירד מולי על הברכיים, נישק את הרגליים שלי. אז הוא הזיז את התחתונים שלי לצד והרגשתי את הלשון שלו על הכוס. כמה דקות אחרי זה כבר היינו ערומים לגמרי. אני הייתי על ארבע עם זין של אבי ביד. התחלתי למצוץ אותו. בינתיים אלכס התקרב אלי מאחורה והתחיל לזיין אותי. 
די מהר אבי הוציא גניחה והפה שלי התמלא בזרע. בלעתי כל טיפה וזה הרגיש מדהים. אז הם התחלפו ואבי ליקק אותי מאחורה בזמן שאני מצצתי את הזין של אלכס. גמרתי מספר פעמים עד שאלכס גמר לתוך הפה שלי. 
זה לא היה מפגש אינטימי היחיד שלנו, נפגשנו ככה עוד מספר פעמים, אבל אז איכשהו אבדנו קשר אחת עם השני. אבל הזכרונות שלי נשארו איתי. 

Related Posts

ליווי סקס

בשידור חיי

היום לשחק משחקי מחשב בשידור חי זה אפשרות טובה לפרנס את עצמך. רק שתמיד יש סיכוי לחשוף את החיים הפרטיים שלכם. כמו הבחורה הזאת ששכחה לסגור את השידור לפני המפגש האינטימי שלה. כמובן שבסופו של Read more…

ליווי

מכונת סקס

היא אוהבת סקס, אבל מאיזושהי סיבה אין לה בן זוג כרגע. למרות שהיא בלונדינית היא בחורה מאוד חכמה. לא הייתה לה בעיה ליצור מכונת סקס שתספק את הצרכים שלה בסקס. זה מוזר שבחורה כזאת סקסית Read more…

ליווי

טיפול משלים

מה יכול להיות יותר מפנק מעיסוי ארוטי? זאת שאלה ממש קשה, אבל סוף סוף יש לנו תשובה לזה. ראו את הטיפול הזה. כוסית חמה, אמבטיית קצב, נרות ריחניים, שמן ועיסוי מפנק שנגמר בצורה הטובה ביותר. Read more…